خرید آگاهانه

۷ دستگاه بخور سرد ارزان ولی با ارزش خرید بالا

7 دستگاه بخور سرد ارزان ولی با ارزش خرید بالا

با سرد شدن هوا، اکثر افراد به دنبال خرید دستگاه بخور سرد هستند. اما در چندین سال اخیر با توجه به افزایش قیمت و کم بودن تنوع دستگاه‌های بخور چالشی که برای ما به وجود می‌آید این است که چه دستگاه بخوری نیاز ما را برطرف می‌کند. به طور مثال آیا ما نیاز به خرید دستگاه بخور با قیمت بالا داریم؟ یا دستگاه بخور سرد ارزان قیمت مناسب نیازهای ما هست یا خیر و یا دانستن اینکه بخورهای سرد ارزان قیمت چه مزایا و معایبی دارند و… .
در این مقاله به بررسی ۷ دستگاه بخور سرد ارزان قیمت ولی با ارزش خرید بالا و کیفیت عالی و برآورده کردن نیازهای شما و بی نیاز کردن شما از خرید دستگاه بخور سرد گران قیمت می‌پردازیم.

۱. دستگاه بخور سرد بی تی بی B14

یک دستگاه بخور ارزان قیمت ولی با کیفیت بسیار بالا، طراحی بسیار جذاب که در رنگ سفید تولید می‌شود. کیفیت موتور دستگاه بسیار بالاست و پد خوشبو کننده هوا دارد.
دارای دکمه لمسی است که میزان بخور خروجی از دستگاه را تنظیم می‌کند. پر کردن مخزن آب از بالا صورت می‌گیرد. مخزن آب آن ۴ لیتری و به صورت خودکار بعد از تمام شدن آب خاموش می‌شود و دارای فیلتر ضد رسوب است.
در این رنج قیمت بهترین کیفیت را دارد و هیچ رقیبی برای دستگاه بخور سرد BTB B14 وجود ندارد.
این دستگاه دارای یک سال گارانتی است و جز دستگاه‌هایی محسوب می شود که شما می‌توانید با هزینه کم یک دستگاه بروز را در منزل داشته باشید و برای استفاده در اتاق نوزاد و کودک بسیار توصیه می‌شود.

۲. دستگاه بخور سرد وکتو ۶۰۲

این دستگاه به شدت اقتصادی بوده ولی کیفیت بسیار بالایی دارد و جز بخورهای قدیمی بازار شناخته می‌شود و توانسته در تمام این سال‌ها فروش خوبی داشته باشد و در بین مصرف کنندگان از بازخورد خوبی برخوردار بوده و هنوز هم جز بهترین‌های بازار به حساب می‌آید.
حجم مخزن ۳/۵ لیتر و فیلتر ضد رسوب دارد. دستگاه بخور سرد وکتو ۶۰۲ آنالوگ بوده و به کمک پیچ تنظیم می‌توانیم خروجی بخور سرد را تنظیم کنیم.
این دستگاه علاوه بر ظاهری زیبا، دارای دهانه خروجی بخار قابل تنظیم ۳۶۰ درجه است و این دستگاه مناسب محیط‌های گلخانه‌ای و اتاق نوزاد است.

۳. دستگاه بخور سرد وکتو B1

از مزیت‌های این دستگاه علاوه بر نیمه دیجیتال بودن آن که شما می‌توانید میزان بخار خروجی دستگاه را تنظیم کنید، این امکان را نیز دارد که می‌توانید از تایمر استفاده کرده و در تایمی که شما مشخص کرده‌اید دستگاه به صورت خودکار خاموش شود. این امکان در هنگام شب و مکان‌هایی که دسترسی ما به دستگاه ممکن است که کم باشد مناسب است.
دستگاه بخور سرد وکتو B1 با قیمت مناسب ولی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و به خاطر فروش بالای دستگاه در چندین سال اخیر در بازار و راضی بودن خریدار به اصطلاح امتحان خود را پس داده است.
این دستگاه دارای مخزن ۵ لیتری و دارای فیلتر ضد رسوب است و اگر آب مخزن تمام شود به صورت خودکار خاموش می‌شود، اصطلاحا اتوآف است.

۴. دستگاه بخور سرد وکتو B2

این دستگاه یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های بخور سرد در حال حاضر است. زیرا بخاطر قیمت مناسب و استفاده از مکانیسم یون منفی در این دستگاه که بسیار مهم و کاربردی است مورد توجه خریداران عزیز قرار گرفته است.
همان طور که اشاره کردیم دستگاه بخور سرد وکتو B2 دارای یون منفی است که علاوه بر مرطوب کردن هوا به ضد عفونی کردن و تصفیه هوا هم خیلی کمک می‌کند و شادابی و تنفس بهتر را برای شما به کمک یون منفی به ارمغان می‌آورد.
مخزن این دستگاه ۵ لیتری و دارای پیچ تنظیم آنالوگ برای میزان خروجی بخار آب است و دکمه روشن و خاموش کردن یون منفی را دارد.
این دستگاه اتوآف بوده و بعد از تمام شدن آب دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود.
این دستگاه با توجه به قیمت و امکانات بالایی که دارد به خصوص یون منفی، بسیار با کیفیت و پرفروش بوده و در چندین سال اخیر توانسته نظر مخاطبان را جلب کند و دستگاه مورد پیشنهاد سلامت پزشکی است.

۵. دستگاه بخور سرد وکتو js826

خب به معرفی دستگاه‌های بخور سرد دیجیتال ارزان قیمت ولی با کیفیت بالا رسیدیم.
دستگاه بخور سرد وکتو js826، ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین دستگاه بخور سرد دیجیتال محسوب می‌شود.
این دستگاه دارای کنترل از راه دور و دکمه‌های لمسی است. مخزن ۵ لیتری دارد و دارای یون منفی و تایمر است. دارای تنظیم میزان رطوبت هوا و صفحه نمایش LED می‌باشد و دارای پد خوشبو کننده هوا و فیلتر ضد رسوب است.
این دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی نسبت به دستگاه‌های دیجیتال دیگر دارد و قیمت بسیار ارزان و به صرفه‌ای دارد.
این دستگاه بخور دیجیتال با کیفیت برای محیط‌های گلخانه‌ای و اتاق نوزاد مناسب است.

۶. دستگاه بخور سرد بی تی بی B91

یک دستگاه بخور سرد اقتصادی دیجیتالی است که به غیر از اینکه شما می‌توانید دستگاه را به کمک ریموت، کنترل و تنظیم کنید این امکان را دارد که با کمک اشعه UV بخار آب و هوای خروجی از دستگاه را تصفیه و استریلیزه کند و هوای تمیز را به ما تحویل دهد.
دستگاه بخور سرد بی تی بی B91 اتوآف است و قابلیت تنظیم میزان خروجی بخار را دارد و دارای پد خوشبو کننده هوا و تنظیم میزان رطوبت محیط بوده و دارای دکمه لمسی و صفحه نمایش LED و پر شدن مخزن از بالا است.
این دستگاه ارزشمند علاوه بر اینکه دیجیتال است دارای امکانات خاصی مانند اشعه UV بوده که در هیچ یک از دستگاه‌های بخور دیده نمی‌شود ولی در این دستگاه وجود دارد.
اشعه UV برای هوای خروجی فقط بر روی یکسری از دستگاه‌های تصفیه کننده هوا وجود داشت که این امکان را امروزه روی دستگاه بخور سرد می‌توان دید.
شما با پرداخت یک هزینه و خرید یک دستگاه هم می‌توانید دستگاهی داشته باشید که رطوبت محیط را تنظیم کند و هم اینکه کار تصفیه هوا را برای شما انجام دهد.

۷. دستگاه بخور سرد منورا HD1355a

آخرین دستگاهی که می‌شود به عنوان دستگاه بخور سرد اقتصادی به شما معرفی کرد دستگاه بخور سرد منورا HD1355a است.
این دستگاه شاید نسبت به بقیه دستگاه‌هایی که معرفی شد قیمت بالاتری داشته باشد اما کیفیت بالاتر و امکانات بیشتری نیز دارد.
از امکانات این دستگاه می‌توان به داشتن ریموت کنترل، دیجیتال بودن، یون منفی، پد خوشبو کننده هوا، تایمر، تنظیم میزان بخار خروجی، صفحه LED، دکمه لمسی و پر شدن مخزن از بالا اشاره کرد.
نکته مهم در مورد این دستگاه این است که شما می‌توانید درصد رطوبت محیط را به صورت اتوماتیک و با توجه به سنسوری که دارد، تعیین کنید. مثلا اگر رطوبت اتاق به ۴۵ درصد رسید، دستگاه عملکرد خود را کم یا زیاد می‌کند. این مزیت بسیار برای اتاق نوزاد مهم است و حتی برای محیط‌های گلخانه‌ای که شما باید درصد رطوبت را تعیین کنید مناسب است.
شما با خرید این دستگاه در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کنید چرا که از خرید دستگاه رطوبت سنج و دماسنج محیط جلوگیری می‌کنید زیرا تمام این فاکتورها را خود دستگاه بخور منورا ۱۳۵۵ دارد. همچنین امکان استفاده از یون منفی در این دستگاه باعث می‌شود دستگاه کار تصفیه هوا را نیز انجام دهد.
این دستگاه با توجه به امکاناتی که دارد و قیمت اقتصادی و به صرفه میتواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

سخن پایانی

دستگاه‌های بخور سرد ارزان قیمت جز پرفروش‌ترین دستگاه‌های بخور سرد  به حساب می‌آیند چرا که اکثریت جامعه می‌توانند آن را به راحتی تهیه کنند.
اما تهیه این دستگاه‌ها نیاز به تحقیق و اطلاعات کافی دارند چرا که هر دستگاه ارزان قیمتی مناسب خرید نیست و ممکن است شما یک دستگاه ارزان قیمت تهیه‌ کنید ولی به خاطر نداشتن کیفیت‌ بالا و امکانات خوب، بعد از یک مدت کوتاهی دستگاه خراب و غیر قابل استفاده شود و دیگر نتوانید از آن استفاده کنید. همین مشکل باعث می‌شود شما دوباره هزینه کنید و این از حالت اقتصادی بودن خارج می‌شود.
اما اگر بتوانید با یک متخصص صحبت کنید این امکان برای شما فراهم می‌شود که یک دستگاه اقتصادی تهیه کنید که تا مدت‌ها برای شما کار کند و مشکلات شما را برطرف سازد.
ممکن است بعضی از دستگاه‌های بخور سرد ارزان قیمت به دلیل اینکه اصول استاندارد را ندارند در هنگام استفاده شما را دچار مشکل کنند و به شما صدمه بزند.
پس در نتیجه خرید دستگاه بخور سرد ارزان قیمت و اقتصادی نیاز به تحقیق و انتخاب اصولی و تخصصی دارد.
شما می‌توانید برای خرید دستگاه بخور سرد ارزان و همچنین بهره‌مند شدن از مشاوره رایگان تیم ما به سایت فروشگاهی سلامت پزشکی مراجعه کنید و از طریق تماس تلفنی و واتس اپ از کارشناسان فنی ما مشاوره و راهنمایی رایگان بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *